• Неодамнешно
Модерната црна и бела боја вшмукување и подигнете двојна намена светилка личност Нордиските трпезарија, кујна еден Лустерот
zoom_in

Модерната црна и бела боја вшмукување и подигнете двојна намена светилка личност Нордиските трпезарија, кујна

DEN 6720.00

Количина на стоки
check Тековен


Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Извор На Светлина:
LED Светилки
Абажур Боја:
Бела
Број На Модел На:
1301
Бренд Име:
qiseyuncai
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Осветлување Област:
5-10square метри
Заврши:
Бранеа Никел
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1

Најдобри понуди..