• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бања LED Огледало 3W 5W 7W 9W led ѕид светилка Светлина SMD5050 Топло Бела LED модерна Ѕид Светилки lampada де led Водоотпорен AC85-265V
zoom_in

Бања LED Огледало 3W 5W 7W 9W led ѕид светилка Светлина SMD5050 Топло Бела LED модерна Ѕид Светилки lampada

DEN 681.00 959.04

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. 39 парчиња SMD 5050 (9 W). Исклучете го уредот пред замена на светилки. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Супер светла LED таванот светлина е далеку повеќе неверојатни отколку што може да се слика. Повратни информации : се Должи на висока јачина на звук во повратни информации, нашиот систем е дизајниран за да се остави позитивен фидбек за вас откако добивме позитивен фидбек. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние само брод да се потврди цел адреси. 2 ве Молиме Проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/ купување Враќа/Реконструкција/Размена : 1. Овие трошоци не се вклучени во точка цена и превозот цена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. LED Ѕид Светлина Светилка Погоден за домашни ѕид, тремот, канцеларија, барови или било која друга осветлување прилики и декорација! Енергија, заштеда на енергија, ниска потрошувачка на енергија и заштита на животната средина.
Бања LED Огледало 3 W 5 W 7 W 9 W led ѕид светилка Светлина SMD5050 Топло Бела LED модерна Ѕид Светилки lampada де led Водоотпорен AC85-265 V
Опис : 100% нов и висок квалитет. Спецификации : 100% Сосема Нов Име на Производ : Led ѕид огледало светилка Излезна моќност : 3w , 5w ,7w извор на Светлина : SMD5050 чип led Емитуваат боја : бела / топло бела Боја температура : бела : 6000-6200k,топло бела : 2700-3200k Светлина Количина : 12 парчиња SMD 5050(3 W); 21 парчиња SMD 5050 (5 W); 30 парчиња SMD 5050 (7 W). 2 ве Молиме Проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/ купување на Превозот и ракувањето : 1. Ние го цениме вашиот позитивен фидбек
За Гаранција : 1. Внатрешна употреба. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Боја На Каросеријата:
3W, 5W, 7W
Тип На Објект:
Вниманието
Напон:
220V,90-260V,110V
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
BEENSOM
Број На Модел На:
огледало светлина
Примена:
Бања
Број на LED Чип:
12 компјутери
Употреба:
бања светлина
Материјал:
Легура
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Моќ Толеранција:
1%
Wattage:
0-5W
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Полиран Хром
Е dimmable:
No
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Макс Агол На Ротација:
60°
Wattage:
3W 5W 7W 9W
Lume:
90lm/w
Led Извор:
5050 СМД LED ДИОДИ
Примена:
огледало светла
Примена 1:
надворешниот ѕид светлина
апликацијата 2:
ѕидот светла за дома
боја:
Ѕидни Светилки
Апликација 3:
модерната алуминиум светилка ѕид sconce sur
Апликацијата 4:
бања светла
Апликацијата 5:
огледало светлина

Најдобри понуди..