• Намалена цена
  • Неодамнешно
Модерната кристал лустерот светлина тела Јасно K9 кристал lustres de cristal лустерот ламба за дневна соба, кујна candelabro
zoom_in

Модерната кристал лустерот светлина тела Јасно K9 кристал lustres de cristal лустерот ламба за дневна соба,

DEN 3679.00 5181.12

Количина на стоки
check Тековен

Модерната кристал лустерот светлина тела Јасно K9 кристал lustres de cristal лустерот ламба за дневна соба, кујна candelabro

Абажур Боја:
Црна D30 X H35 cm, Злато D30 X H35 cm, Црна D40 X H40cm, Glod D40 X H40cm
Тип На Објект:
Лустери
Бренд Име:
Homelover
Стил:
Модерна
Карактеристики:
кристал лустерот
Напон:
220V,90-260V,110V
Тело Материјал:
Кристално
Сенка Ветер:
Надолу
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Извор На Енергија:
AC
Сенка Тип:
Кристално
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Заврши:
Полиран Хром
Број На Модел На:
lustres de cristal
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Е Светилки Вклучени:
No
Гаранција:
5 години
Име:
lustres de cristal,кристално лустерот,лустерот
тагови:
Лустерот

Најдобри понуди..