• Неодамнешно
Дрвена Топка Pendant Светлина Тела Современа Куќа LED Светилка Суспендирани Luminaire Luminaria Сјај Живеење Јадење Студија Соба
zoom_in

Дрвена Топка Pendant Светлина Тела Современа Куќа LED Светилка Суспендирани Luminaire Luminaria Сјај Живеење

DEN 17664.00

Количина на стоки
check Тековен


Спецификации :
[Точка Бр.] : SC-17033-1 [Тела Големина] : S Дијаметар 55cm / 21.65" , Висина 55cm / 21.65" L Дијаметар 72cm / 28.35" , Висина 72cm / 28.35" [Кабелот Должина] : 120cm / 47.24" (Прилагодливи. Ако ви треба подолго, ве молиме оставете порака) [Материјал] : Дабово Дрво [База Тип] : LED G9 [Сијалица] : Сијалица Вклучени [Светлина Температура] : Топло Бела, Бела [Напон] : 110-120 V, 220-240 V
Гаранција За Квалитет :
За купувачи на овој производ, директно целосна наплата без врати, ако само лош квалитет доказ дека се обезбедени и се покажа како вистински.
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање преку Aliexpress.
Онлајн бесплатен превозот цена само вклучува производот трошоци и курир бесплатно, не вклучува било данок или прилагодено царинење надоместокот што може да бидат наметнати во клиент на државата.
Ако прилагодено на вашата земја наметнува никакви увозни давачки, купувачот е одговорен за таквото плаќање.
Ако сте од руската Федерација,ве молиме кажете ни го вашето полно име на англиски јазик.
Ако сте од Бразил, ве молиме да понудат на своите ДДВ и напон( 220 V како стандардно)
Превозот :
Ние брод на адресата која е предвидено од страна Ali Express. Ве молиме бидете сигурни дека вашите податоци се точни и ажурни.
Предмети ќе биде предаден во рок од 2 до 5 работни дена по приемот на плаќање обично.
Ако изберете ЕМС како превозот метод, продавачот има право да го изберат најсоодветен спедитор на бродот на ред во EMS, DHL, Fedex.
На приемот на пратката, ве молиме отворете и проверете дали сите ставки се во добра состојба. Ако ова не е можно, а потоа пријавете се на курир возачот документација како "да не се истражува". Ако некој објект е резултат да биде оштетена, тогаш барање доказ за вашиот извештај во писмена форма. Без тој доказ, ние ќе бидеме во можност да го замени било оштетен објект.

Боја На Каросеријата:
55cm, 72cm
Wattage:
Warm White, White
Тип На Објект:
Pendant Светла
Број на извори на светлина:
10
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Железо
База Тип:
G9
Осветлување Област:
10-15square метри
Гаранција:
2 години
Бренд Име:
SOLEILCHAT
Стил:
Куќа
Место:
други спални соби,Студија,Салон,Hotel Соба,Господар Спална соба
Инсталација Тип:
кабелот pendant
сертификација:
CCC
Абажур Боја:
Жолта
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
SC-17033-1
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Материјал:
Дрво
Тип На Прекинувач:
Не вклучувајте
Тело Материјал:
Дрво
Примена:
Трпезарија

Најдобри понуди..