• Неодамнешно
Модерната Дрво Едноставна Pendant Светилка за Јадење/Соба/Foyer/Coffee House Затворен Осветлување E27 Светилка Носителот 110-240V Бесплатен Превозот
zoom_in

Модерната Дрво Едноставна Pendant Светилка за Јадење/Соба/Foyer/Coffee House Затворен Осветлување E27 Светилка

DEN 408.00

Количина на стоки
check Тековен


За Враќање И Обнова : (А)Ако купувачот сакаат да се вратат на предмети тој нареди која нема ништо да се направи со квалитет,тој ќе биде одговорен за оштетување или губење кога тој го испрати назад И ние ќе рефундирање на ПОБРЗО откако ќе ја прими. (В)Откако ќе ги примите објект потоа пронајдете тоа не е она што навистина,може да се тет urn до нас,но објектот треба да го задржи во добра состојба,и мора да fford такси превозот. (Б)купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на предмети, освен за проблеми со квалитетот или погрешен точка. За Такси назад : (А)Ние ќе им даде на купувачот повратни информации по ред заврши; (Б)Имаме се со цел да понуди најдобра услуга на сите купувачи, и да се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашите повратни информации и сугестии е многу im portant за нас и на други купувачи. (Б)Ние ќе испрати нов целата објекти(или делови)или враќање на вас ако добиете n incorret објект,скршени објект или исчезнати делови од нас.
За Потпис&Врати&Наплата : (А)Ние потпише договор со повеќето испорака компании,па доколку ставката што сте или дер е кревка или лесно да се има prblems, ве молиме проверете парцела во fornt на превозникот пред да заврши потпишувањето и да ги преземат photoes како доказ со пот тоа ch ние може да побара за надомест на штета од испорака компанија. (В)може да разговара со нас во врска со трошоците на она што превозот metho дс y ou сакатеНиска превозот цена или брза испорака време или нешто друго. За Испорака : (А)Ние нормално брод од вашата нарачка во рок од 2 дена,ако ние не ги имаат во залиха,ќе ви го одложи малку подолго,ако треба светилка многу итно,ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.Откако ќе се имате било какви проблеми ќе disli ke,вие сте добредојдени да се поврзеш со за решение пред да замине лошо се хранат назад. (Б)Ако сеуште не ја добиете вашата цел при превозот времето е завршена,ple ase контактирајте со нас,ние ќе ви помогне да ги проверите и следете го.

Боја На Каросеријата:
6x8 cm, 7x10cm
Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
CE,CCC
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Осветлување Област:
10-15square метри
Гаранција:
3 година
Тело Материјал:
Дрво
Примена:
Трпезарија
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Е dimmable:
No
Материјал:
Дрво
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број На Модел На:
модерната pendant светлина
Број на извори на светлина:
1
Заврши:
Дрво
Техника:
маслени бои
Тип На Прекинувач:
Вклучи/Исклучи
Жица lenght:
1.2 M
Место на Потекло:
Guzhen таун во Кина

Најдобри понуди..