• Неодамнешно
Бамбус Плетен Ратан Bud Pendant Светлина Тела Селски Јапонски Модерна Виси Светилка Сјај Avize Luminairia Дизајн Дневна Соба
zoom_in

Бамбус Плетен Ратан Bud Pendant Светлина Тела Селски Јапонски Модерна Виси Светилка Сјај Avize Luminairia Дизајн

DEN 7488.00

Количина на стоки
check Тековен


Спецификации :
[Модел Бр.] : SC-17011
[Тела Големина] : Дијаметар 48cm / 18.90", Висина 20cm / 7.84"
[Кабелот Должина] : 100cm / 39.37" (Прилагодливи. Ако ви треба подолго, ве молиме оставете порака)
[Материјал] : Бамбус
[База Тип] : E27, E26
[Сијалица] : Сијалица Не се Вклучени (Сијалица како Дар)
[Напон] : 110-120 V, 220-240 V
Гаранција За Квалитет :
За купувачи на овој производ, директно целосна наплата без врати, ако само лош квалитет доказ дека се обезбедени и се покажа како вистински.
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање преку Aliexpress.
Онлајн бесплатен превозот цена само вклучува производот трошоци и курир бесплатно, не вклучува било данок или прилагодено царинење надоместокот што може да бидат наметнати во клиент на државата.
Ако прилагодено на вашата земја наметнува никакви увозни давачки, купувачот е одговорен за таквото плаќање.
Ако сте од руската Федерација,ве молиме кажете ни го вашето полно име на англиски јазик.
Ако сте од Бразил, ве молиме да понудат на своите ДДВ и напон(110 V или 220 V)
Превозот :
Ние брод на адресата која е предвидено од страна Ali Express. Ве молиме бидете сигурни дека вашите податоци се точни и ажурни.
Предмети ќе биде предаден во рок од 2 до 5 работни дена по приемот на плаќање обично.
Ако изберете ЕМС како превозот метод, продавачот има право да го изберат најсоодветен спедитор на бродот на ред во EMS, DHL, Fedex.
На приемот на пратката, ве молиме отворете и проверете дали сите ставки се во добра состојба. Ако ова не е можно, а потоа пријавете се на курир возачот документација како "да не се истражува". Ако некој објект е резултат да биде оштетена, тогаш барање доказ за вашиот извештај во писмена форма. Без тој доказ, ние ќе бидеме во можност да го замени било оштетен објект.

Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Осветлување Област:
10-15square метри
Гаранција:
2 години
Бренд Име:
SOLEILCHAT
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Место:
други спални соби,Студија,Салон,Hotel Соба,Господар Спална соба
Материјал:
Бамбус & Дрвени
Инсталација Тип:
кабелот pendant
сертификација:
CCC
Абажур Боја:
Жолта
База Тип:
E27
Извор На Светлина:
LED Светилки
Стил:
Јапонија Стил
Напон:
90-260V
Број На Модел На:
SC-17011
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Тип На Прекинувач:
Не вклучувајте
Функција:
Селски Виси Светилка Тела
Примена:
Трпезарија
Тело Материјал:
бамбус

Најдобри понуди..