• Неодамнешно
Заштитни Случај за ASUS Zenpad 10 Z300C Z300M Z300CL Висок Квалитет Пудинг Анти Пропадна Меки Силиконски TPU Заштита
zoom_in

Заштитни Случај за ASUS Zenpad 10 Z300C Z300M Z300CL Висок Квалитет Пудинг Анти Пропадна Меки Силиконски TPU

DEN 201.12

Количина на стоки
check Тековен


Висок Квалитет Пудинг Анти Пропадна Меки Силиконски TPU Заштита Случај за ASUS Zenpad 10 Z300 C Z300 M Z300 CL
Треба Следење на Број и Брза Испорака?

Материјал:
TPU
Стил:
Повик
Апликацијата Лаптоп Големина:
10
Пакет:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Број На Модел На:
за asus zenfone z300c
Модел Компатибилност:
за z300m случај
Компатибилен Бренд:
за Asus
Бренд Име:
JONSNOW

Најдобри понуди..