• Намалена цена
  • Неодамнешно
7 инчен ултра висока осветленост AT070TN92 AT070TN92 V. 1 X V. Innolux екран
zoom_in

7 инчен ултра висока осветленост AT070TN92 AT070TN92 V. 1 X V. Innolux екран

DEN 1261.00 1728.00

Количина на стоки
check Тековен


7 инчен ултра висока осветленост AT070 TN92 AT070 TN92 V. 1 X V. Innolux екран

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD
Дигитални дел тип:
Екранот
Боја Класификација:
165x100 5mm 3мм 165x103 3мм LCD екран (општ дел) 3мм LCD scree

Најдобри понуди..