• Намалена цена
  • Неодамнешно
Калено Стакло За Apple iPad Про 10.5 инчен Екран Заштитник 9H Зајакнато со Заштитен Филм Guard За iPad Про 10.5
zoom_in

Калено Стакло За Apple iPad Про 10.5 инчен Екран Заштитник 9H Зајакнато со Заштитен Филм Guard За iPad Про

DEN 264.00 479.52

Количина на стоки
check Тековен

Калено Стакло За Apple i Pad Про 10.5 инчен Екран Заштитник 9 H Зајакнато со Заштитен Филм Guard За i Pad Про 10.5 " Дебелина : 0.3 mm Radian : 2.5 D Цврстина : 9 H Transparence : 99% Функција : Анти-експлозија + Нафта Отпор + отпорно на Гребење пакет се вклучуваат : 1 Buc * Калено Стакло Филмот 1 Buc *Сува Брише 1 buc * Влажни Брише НЕ вклучуваат таблета ,ви благодариме
Превозот Термини :
Предмети ќе бидат испратени до сите земји низ светот.
Овој пакет ќе ви биде испратена од : EMS,UPS или DHL.
Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат.
Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно.
Превозот Време :
1 дена за процесирање на нарачката по примиле исплата.
Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS DHL и ЕМС,15-30days. преку HK ПОСТ ВОЗДУХОТ на Светот
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Враќање Политики :
1. Ако не сте задоволни со вашето купување .ве молиме контактирајте со нас брзо, ние може да разменуваат еден за вас,но купувачи е одговорен за враќање shiping цена .
2. Ако имате било објект proplem, само ни e-mail брзо, ние ќе се потрудиме да slove тоа во 24 часа, ве молиме да не оставите лош повратни информации пред да контактирате со нас, тоа не е најдобар начин да се slove proplem. ви благодариме!
3. Ако сакате повеќе предмети ние може да ви даде малку discout,ви благодариме!
Контакт Со Нас На :
Нашата канцеларија часа се :
24hours 7 дена онлајн услуга
И ако никој не ти одговорам на интернет во време понекогаш,не грижете се.да ни оставите порака, или запишете ги вашите желби,ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.

Употреба:
PDA
Материјал:
калено стакло
Количина:
1 пакет
Бренд Име:
TODKAI
Пакет:
NO
Карактеристики:
Лесно да се инсталира
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad

Најдобри понуди..