• Неодамнешно
ZhiYuSun HLD-АМО-1357 NEW6.2Inch Допир Screen155mm*88mm 4 жица USB екран на допир панел шалче комплет дигитален производ 155*88 063018
zoom_in

ZhiYuSun HLD-АМО-1357 NEW6.2Inch Допир Screen155mm*88mm 4 жица USB екран на допир панел шалче комплет дигитален

DEN 475.20

Количина на стоки
check Тековен


трговски опис
HLD-АМО-1357 NEW6.2 Inch Допир Screen155mm*88mm 4 wire resistive USB екран на допир панел шалче комплет дигитален производ 155*88 063018
Стоката е во парк!!!

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Бренд Име:
ZhiYuSun
Големина На Екранот:
Број На Модел На:
063018
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Најдобри понуди..