• Намалена цена
  • Неодамнешно
Литар енергија на батеријата 503035 500mAh 3.7 V возење рекордер главата Dai Bluetooth слушалка звучници акумулатори
zoom_in

Литар енергија на батеријата 503035 500mAh 3.7 V возење рекордер главата Dai Bluetooth слушалка звучници акумулатори

DEN 244.00 287.52

Количина на стоки
check Тековен

Топла продажба ширум светот,многу клиенти prefect предмети одлични перформанси.Висока густина на енергија, долг живот батерија 5.3 продажни тимови и 5 КК и по-сервис тимови.7 V±
Во текот тековната заштита 3.7 V литиум полимер батерија за MP3 MP4 и MP5 GPS, Bluetooth слушалките, звукот мали играчки рекордер мобилни моќ игра машина рачни таблет компјутер безжичен телефон LED производи, корен во согласност со клиент спецификации за сопствени батеријата, голема количина на одлична цена, цената на нет е за повикување само, количина може да се јавите на детали, квалитет на сигурен, доволен капацитет, модел опсег, капацитет 50 MAH-5000 MAH, спецификации и различни, не е целосно снимен, добредојдовте истрага, онлајн QQ648499699 купувачот мора да го прочитате ве Молиме купувачите пред приемот на прво отворете пакет инспекција на стоки е оштетен, се водат за исчезнати, неточни ставки и за други прашања; како што откривањето на согласност, треба веднаш да се јавите на продавачот и знак за еден пополнување детали и нека превозникот потпис за потврда.05 C; &ле
• полнење на струјата : 1 Cm A (макс) • Испуштање критичниот напон : 2.Најдобри за Вас.0 C
• Стандардна полнење метод : CC 0.Ние сме фабрика и трговското друштво од 2003 година, 12 години искуство и професионален.4 v батерии, мобилни моќ батеријата пак, 3.Обезбедува одлични континуирано извори на енергија на вашиот уред 4.

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
500mAh
Компатибилен Бренд:
Леново
Број На Модел На:
503035
Услуга:
Продавница гаранција
Батеријата Својства:
оригиналниот
Тип:
Li-полимер
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..