• Намалена цена
  • Неодамнешно
За Samsung Galaxy Tab А6 7.0 T280 T285 СМ-T280 СМ-T285 магнетни Folio стојат Smart СТП кожа покрие случај +екран филмот+перо
zoom_in

За Samsung Galaxy Tab А6 7.0 T280 T285 СМ-T280 СМ-T285 магнетни Folio стојат Smart СТП кожа покрие случај +екран

DEN 336.00 479.52

Количина на стоки
check Тековен

За Samsung Galaxy Tab А6 7.0 T280 T285 СМ-T280 СМ-T285 магнетни Folio стојат Smart СТП кожа покрие случај +екран филмот+перо
случај само се вклопуваат за Samsung Galaxy Tab А6 7.0 T280 7.0 инчен
Пакетот вклучува :
1* случај За Samsung Galaxy Tab А6 7.0 T280
како подарок :
1*екран филм
1*перо
Превозот Време :
1 дена за процесирање на нарачката по примиле исплата.
Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS DHL и ЕМС,15-30days. преку HK ПОСТ ВОЗДУХОТ на Светот
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Враќање Политики :
1. Ако не сте задоволни со вашето купување .ве молиме контактирајте со нас брзо, ние може да разменуваат еден за вас,но купувачи е одговорен за враќање shiping цена .
2. Ако имате било објект proplem, само ни e-mail брзо, ние ќе се потрудиме да slove тоа во 24 часа, ве молиме да не оставите лош повратни информации пред да контактирате со нас, тоа не е најдобар начин да се slove proplem. ви благодариме!
3. Ако сакате повеќе предмети ние може да ви даде малку discout,ви благодариме!
Контакт Со Нас На :
Нашата канцеларија часа се :
24hours 7 дена онлајн услуга
И ако никој не ти одговорам на интернет во време понекогаш,не грижете се.да ни оставите порака, или запишете ги вашите желби,ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.

Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
кожа
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Број На Модел На:
За Samsung Galaxy Tab А6 7.0 T280 T285
Бренд Име:
TODKAI
Апликацијата Лаптоп Големина:
7
Модел Компатибилност:
За Samsung Galaxy Tab А6 7.0 T280 T285
Функција:
Анти-Прашина
Пакет:
No

Најдобри понуди..