• Намалена цена
  • Неодамнешно
5.0 инчен GPS полн екран со рамка LMS500HF04 digitizer за Tomtom GPS
zoom_in

5.0 инчен GPS полн екран со рамка LMS500HF04 digitizer за Tomtom GPS

DEN 1546.00 1680.00

Количина на стоки
check Тековен

Ви благодариме
Добредојдовте на С.Се во својата кутија и пакет тоа многу добро кога се врати ставки. Купувачот се целосно одговорни за било каква меѓународна даноци и должност такси, кој може да се наплатат по испораката. Ви благодариме
Длабоко ви благодариме за вашиот вид повратни информации по стоки задоволни ви многу! Ви благодариме повторно
==Посакуваме да имате пријатен шопинг==. Купувачот мора да ни e-mail за размена на информации пред да се врати објект, купувачот ќе сноси товар & такса за ракување и објектот исто така, мора да
3 . : Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, но сите производи се бренд-нови и оригинални, освен некои lcd екран панел за индустриски уреди кои ние често може да се објасни што се користи или не.
Наплата ќе се направат веднаш штом ќе добиете делови, Превозот цената е неповратни. Resending надоместок ќе бидат платени од страна на купувачот. Ние брод на стоките од страна на Кина пост воздухопловната/HK Пост Mail . Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници. ние ќе ги провери сите производи пред да се испрати. Ако Поднесе спор, фотографијата мора со скршен лесно налепница, кои се нашата компанија логото ( S. 7 - 25 работни дена за повеќето од НАС / велика БРИТАНИЈА / AU дестинации.(треба контактирајте со продавачот)
Откако ќе се направи ред (под многу видови на бои),plz оставите порака за нас ,нас информирање која боја ви треба.
Превозот И Ракувањето Со :
*Стоки ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по потврди за Плаќање.
Услуги На Клиентите :
*Ние сме сигурни дека сите се продаваат merchandises се нови и предмети.
Гаранција Услови& Политика На Враќање :
Ние не provid Гаранција за таа стока
1. Ви благодарам многу!
Ние работиме многу напорно за да ви обезбеди со 5 ѕвезди на Услуги на Клиентите .
Ние работиме во понеделник до сабота, ние ќе ви одговори со во 24hours, во Потрага спедитор на вашиот контакт.

Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
со рамка LMS500HF04
Бренд Име:
SMITATECH
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Таблета LCD
Компатибилен Бренд:
За TomTom
Тежина:
126g/piece

Најдобри понуди..