• Намалена цена
  • Неодамнешно
Одобрението за промет на големо Оригиналната 3.8 инчен LQ038Q7DB03R LCD Екранот панел за Симбол MC9000 MC9090 LCD Екран Бесплатен Превозот
zoom_in

Одобрението за промет на големо Оригиналната 3.8 инчен LQ038Q7DB03R LCD Екранот панел за Симбол MC9000 MC9090

DEN 1040.00 1142.40

Количина на стоки
check Тековен


Одобрението за промет на големо" Оригиналот е 3,8-инчен LQ038 Q7 DB03 R LCD Екранот панел за Симбол MC9000 MC9090 LCD Екран Бесплатен Превозот
Ние сме LCD Веледрогеријата од Кина,ве молиме контактирајте со нас да
понатамошни информации.
Превозот :
Објектот ќе нормално да се shiped во рок од 2 работни дена,
тоа обично се подолу работни дена да ви земјата :
НИ/велика БРИТАНИЈА/AU/CA : 8-22 работни дена.
Јапонија ,Јужна кореја,тајван : 8-18 работни дена.
Други Countrys : 12-30 работни дена.
Answer : ___________________________ Note : Ние, исто така, може да испратите преку DHL,UPS-от,Fedex ,EMS да се заштеди време,можете да го добиете во 4-7 дена,
но, превозот цената ќе чини повеќе.сето тоа depand на побарувачката.
Пакување детали :
Antistatic торба + Меур торба + Картон.
Повратни информации :
Повратни информации е многу важно за нас!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Кога ќе го примите објект и задоволни со производот, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД. Ние ќе остави 5 Бодови НСД повратни информации за вас.
Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации, без било communition со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас!
Политика На Враќање :
Во случај дека враќањето е барање, врати се прифати во рок од 3 дена по купувачот се парцела.
Превозот и ракувањето со такси не се враќа. Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.

Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
skylarpu
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Број На Модел На:
LQ038Q7DB03R
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Таблета LCD
Големина:
3.8
КОЛИЧИНА:
1000 парче

Најдобри понуди..