• Намалена цена
  • Неодамнешно
5 инчи, MP4 MP5 GPS екран од 5 инчи јасно универзална KD50G10-40NC-A3 40 метри
zoom_in

5 инчи, MP4 MP5 GPS екран од 5 инчи јасно универзална KD50G10-40NC-A3 40 метри

DEN 1086.00 1488.00

Количина на стоки
check Тековен


Продавницата функционира три цели : одличен квалитет! Добра услуга! Брзо!
Забелешки 1 : ве Молиме купувачите потврди добар модел и екранот на вашиот сопствен тип машина, или приказ на сликата, колку што е можно за да продавачот себеси со сите релевантни информации за LCD екран, LCD екран за да се обезбеди соодветна за продавачите.
Забелешките 3 : На некои машина инсталиран : не осветлена, Huaping не е нормално, препорачливо е прво проверете да не е машина на други делови на проблемите, некои машина графички картички и плочи ќе биде проблем во такви случаи. Ви благодариме за вашето разбирање.
Забелешки 2 : Сите на бебето ќе бидат издадени од страна на професионален мајстор тестирање, професионални пакување поделба пакет, но не може да гарантира оштетување на бебето транспортен процес. Затоа, пред да потпише за вашето бебе, ве молиме проверете логистичка компанија на персоналот во лице, ако бебето не одговара бебе или оштетен, ве молиме да не го потпише, и не контактирате на време.
За гаранција : 3 .
За хроматските аберации : Нашите производи се направени во вид, веројатно поради различните светлина, агол, боја опрема ќе се појави, иако колку што е можно, со фотографиите се појави на боја, но бојата е уште преовладуваат во вид, посебни околности, продавачот ќе бидат додадени. Можете да го повикате или сакате да контактирате со услуга за клиентите, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да заштедите време и напор. Некои пример DELL машина е конзолни екран, треба да бидат заменети "ѕвезда чип" или четка чип програма, ова е да се најде професионална поправка продавница во лаптоп. Знак дека сте признати изглед на бебето непроменети, комплетен прибор, и во согласност со вашите барања. Во изгледот на производот барањата на делови оштетени, нецелосни потврда за вратени производи нема да бидат прифатени по. 77
->->->->ОК ->->->
1 0-25 ID
720
171 2 404
.

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD

Најдобри понуди..