• Намалена цена
  • Неодамнешно
Магнетни Случај за Huawei MediaPad T3 10 9.6 Стенд СТП Кожа Покритие за Funda Чест Игра Рампа 2 Таблета+Бесплатно Screen Protector+Пенкало
zoom_in

Магнетни Случај за Huawei MediaPad T3 10 9.6 Стенд СТП Кожа Покритие за Funda Чест Игра Рампа 2 Таблета+Бесплатно

DEN 469.00 545.28

Количина на стоки
check Тековен

Моден дизајн ,лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме; 3.com, ве молиме да ни побара да се продолжи времето за испорака, наместо на отворениот спор. Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош.Бидејќи случајот е ново , ќе има малку мирис , но pls не грижете се ,таа ќе исчезне по еден период на време . Откако ќе прими предмети назад во неговата оригинална состојба, добро, ние ќе се направи замена или рефундирање за вас.Заштита на вашиот таблет од гребнатини,прашина и шок; 4.100% Сосема нов и направен од висок квалитет на стп кожа ; 2. •Ако сте незадоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас веднаш пред raisingdispute или напуштање на било какви негативни повратни информации. Купувачот треба да плаќаат за превозот назад. Предмети ќе пристигне во 15~35 работни дена да Aisa и руски ,за време на Европска е 15~45 дена ,да Бразил ќе поминат 60 дена или повеќе , и пристигнување време, исто така, зависи од некои фактори и различни области.6 инчен таблет ; 5. •Ве молиме потврдете испорака штом ќе ја прими стоката. Ако не примате стока whenit е во близина на определено време поставени од страна на aliexpress. Пакет Листа : 1 x Магнетни Стојат СТП Кожа Маска 1 x Екран Заштитник( Не Стакло Екран ) 1 x Специјалното Пенкало Производ Фотографии : Превозот •Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 4 работни дена по вашата исплата е расчисти. Ве молиме вратете го во рок од 14 дена за размена или наплата. Гаранција •100% гаранција на нови стоки и добро состојба кога тоа е испраќаат надвор.
Ве молиме двојно го потврдите вашето полно име ( особено руски пријатели ), адреса (Улица, Град, Држава, Земја), пост код , телефонски број пред да го одржи редот.
Опис на производот : 1.Специјално дизајниран и совршено се вклопува за huawei T3 9. •Имајте на ум : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail само му припаѓа на светот пост систем кој е побавно од Express .

Стил:
Моден
Должина:
24cm
Материјал:
PU
Модел Компатибилност:
За Huawei MediaPad T3 10 9.6 2017 Верзија
Пакет:
Yes
Функција:
Капка отпор,Тешко,Shockproof,Анти-Прашина
Ширина:
16cm
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Бренд Име:
AIYOO
Број На Модел На:
CY49
Шаблон Тип:
Печати
Компатибилен Бренд:
За Huawei
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.6
Материјал:
Висок Квалитет на СТП Кожа и PC
Трговија на големо и Пад на Превозот:
превозот
Пакет:
OPP вреќа

Најдобри понуди..