• Намалена цена
  • Неодамнешно
Оригиналната За ASUS Fonepad FE7010CG FE170CG ME170 K012 k017 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието со Црна Рамка
zoom_in

Оригиналната За ASUS Fonepad FE7010CG FE170CG ME170 K012 k017 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието со

DEN 947.00 996.48

Количина на стоки
check Тековен


Опис 1. Нашите екранот е Замена на делови за вашиот таблет КОМПЈУТЕР , тоа е Во парк и со одличен квалитет , и е 100% тестирани добро , кога ќе се испраќаат, можете да видите на следење на број на вашата нарачка. 2. Ние ќе брод во 48 часа по завршувањето на плаќање. 3. Нашите производи ќе брод со силна пакување, Antistatic кеси +Меур торба +Картонска Кутија 4. Пред вас се потврдува екранот може да не работи совршено, ве молиме не користете лепило за да се инсталира на нашите екранот на вашиот опрема , ако екранот ставете лепак, ние не можеме да прифатиме да се врати и да го прашате за плаќање враќање.

боја:
Црна
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
ASUS
Компатибилен Бренд:
за Asus
Број На Модел На:
За me170c
Број На Модел На:
за me170
Состојба :
Во Парк, Подготвени да Брод
време на испорака:
1-2 работни дена
компатибилен за:
за me170 допир
функција 1:
за asus me170c
функцијата 2:
за мемо подлога 7 me170c
Функција 3:
за fonepad 7 2014 fe170cg me170c me170 k012
Големина:
7
Употреба 1:
за asus me170
Употреба 2:
за me170 екранот

Најдобри понуди..