• Намалена цена
  • Неодамнешно
Моден СТП случај покритие за 10.1 инчен Onda V10 3G Таблет КОМПЈУТЕР за Onda V10 3G случај маска
zoom_in

Моден СТП случај покритие за 10.1 инчен Onda V10 3G Таблет КОМПЈУТЕР за Onda V10 3G случај маска

DEN 687.00 763.20

Количина на стоки
check Тековен


Моден СТП случај покритие за 10.1 инчен Onda V10 3 G Таблет КОМПЈУТЕР за Onda V10 3 G случај маска

Стил:
Моден
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Модел Компатибилност:
Onda V10 3G
Материјал:
PU
Апликацијата Лаптоп Големина:
10.1
Број На Модел На:
Ke
Компатибилен Бренд:
onda

Најдобри понуди..