• Намалена цена
  • Неодамнешно
година Табот a6 7.0 Случај За Samsung Galaxy Tab Со 7.0 T280 T285 СМ-T280 Случај Smart Спиење Маска Таблета Печати Флип Кожа Funda Школка
zoom_in

година Табот a6 7.0 Случај За Samsung Galaxy Tab Со 7.0 T280 T285 СМ-T280 Случај Smart Спиење Маска Таблета

DEN 360.00 514.08

Количина на стоки
check Тековен

2016 година Табот a6 7.0 Случај За Samsung Galaxy Tab Со 7.0 T280 T285 СМ-T280 Случај Smart Спиење Маска Таблета Печати Флип Кожа Funda Школка Карактеристики : 1.Мулти бои за избор. 2.Направени од високо-квалитетни Материјали. 3.Луксузот и Модата . 4.Совршен Монтирање и Заштита таблета Добро. 5.Заштитете го вашиот таблет од гребнатини,валкани,солза и носат. 6.Кога го користите ,Не треба земе таблета надвор од случајот. 7.100% Сосема Нов & Компатибилни со вашиот Таблет. случај Само се Вклопуваат За Samsung Galaxy Tab А6 7.0 T280 T285 СМ-T280 7.0 инчен

Стил:
Моден
Материјал:
кожа
Должина:
18.69inch
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Ширина:
10.88inch
Бренд Име:
Cisoar
Пакет:
No
Број На Модел На:
За Samsung Galaxy Tab Со 7.0 T280 T285 СМ-T280
Функција:
Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Модел Компатибилност:
За Samsung Galaxy Tab Со 7.0 T280 T285 СМ-T280
Шаблон Тип:
Печати
Апликацијата Лаптоп Големина:
7
is_customized:
Yes
Поддршка:
Dropshipping Целата Продажба Freeshipping
Боја Стил:
8 Модели Мода Насликани Слики Случај
CP1:
Школка Capa Став Carcasa За Samsung Galaxy Tab Со 7.0 T280 T285 СМ-T280
CP2:
Преубава, Симпатична и модни Случај
CP3:
СТП Случај За Samsung Galaxy Tab Со 7.0 T280 T285 СМ-T280
Материјал:
Силиконски +СТП кожа

Најдобри понуди..