• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови Црно Бела МФ 762 101F 3 FPC 10.1 Инчен за МФ-762-101F-2 FPC Екран на Допир Digitizer Стакло Таблет КОМПЈУТЕР Замена на Делови
zoom_in

Нови Црно Бела МФ 762 101F 3 FPC 10.1 Инчен за МФ-762-101F-2 FPC Екран на Допир Digitizer Стакло Таблет КОМПЈУТЕР

DEN 412.00 484.80

Количина на стоки
check Тековен


Нови Црно Бела МФ 762 101 F 3 FPC 10.1" Инчен за МФ-762-101 F-2 FPC Екран на Допир Digitizer Стакло Таблет КОМПЈУТЕР Замена на Делови
Опис 1. Нашите екранот е Замена на делови за вашиот таблет КОМПЈУТЕР , тоа е Во парк и со одличен квалитет , и е 100% тестирани добро , кога ќе се испраќаат, можете да видите на следење на број на вашата нарачка. 2. Ние ќе брод во 48 часа по завршувањето на плаќање. 3. Нашите производи ќе брод со силна пакување, Antistatic кеси +Меур торба +Картонска Кутија 4. Пред вас се потврдува екранот може да не работи совршено, ве молиме не користете лепило за да се инсталира на нашите екранот на вашиот опрема , ако екранот ставете лепак, ние не можеме да прифатиме да се врати и да го прашате за плаќање враќање.

боја:
Бела, Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
МФ-762-101F-2 FPC допир
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
srjtek
Статус :
Висок квалитет
Боја :
црна, Бела
Големина :
10.1 инчи
Број На Модел На:
МФ-762-101F-2 FPC допир
Користи:
МФ-762-101F-2 FPC екран на допир
За:
МФ-762-101F-2 FPC допир digitizer сензор стаклен панел
Гаранција:
3 месеци
Време На Испорака :
2-3 работни дена

Најдобри понуди..