• Неодамнешно
Новиот екран на Допир Digitizer За 10.1 Irbis TX58 TX59 3G Таблет внатрешниот Екран Панел Бесплатен Превозот
zoom_in

Новиот екран на Допир Digitizer За 10.1 Irbis TX58 TX59 3G Таблет внатрешниот Екран Панел Бесплатен Превозот

DEN 479.52

Количина на стоки
check Тековен


s o nny q7

Бренд Име:
NINJACASE
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
Irbis TX58 TX59 3G
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Irbis TX58 TX59 3G

Најдобри понуди..