• Неодамнешно
За HSCTP-852B-8-V0 Таблета Капацитивни Екран на Допир 8 инчен PC екран на Допир Панел Digitizer Стакло СРЕДИНАТА на Сензор Бесплатен Превозот
zoom_in

За HSCTP-852B-8-V0 Таблета Капацитивни Екран на Допир 8 инчен PC екран на Допир Панел Digitizer Стакло СРЕДИНАТА

DEN 342.24

Количина на стоки
check Тековен

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 50 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување & МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Сликите прикажани се актуелните објектот,ве молиме љубезно ве молиме проверете ги вашите објекти внимателно пред цел. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ќе има 7 дена да контактирате со нас & 30 дена да се вратат од денот таа е примена. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Поради акции статус и време разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Вие мора да му кажете ни што дефектот е & ни даде вашата цел број. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени & се врати во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
За HSCTP-852 B-8-V0 Таблета Капацитивни Екран на Допир 8" инчен PC екран на Допир Панел Digitizer Стакло СРЕДИНАТА на Сензор Бесплатен Превозот
1.
Ние само може да гарантира оној што доби кои ќе бидат компатибилни со вашиот таблет, ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел како слика на интернет ! Ве молиме НЕ го купите, ако не прифати Некој+ одделение компатибилен екран на допир digitizer со различни flex кабелот броеви како нашите наслов / опис /фото држави е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме!
1.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет & стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

боја:
Црна
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
За HSCTP 852B 8 V0
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Чи Hande
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Бесплатен превозот :
Кина Пост Mail со следење Бр.
време на испорака:
Во Рок Од 3 Дена
Големина:
8-инчен
компатибилен за:
За HSCTP - 852B - 8 - V0
Модел Нема:
За HSCTP-852B-8-V0
боја:
црна боја

Најдобри понуди..