• Намалена цена
  • Неодамнешно
Оригиналниот 8 инчен AT080TN03 V. 1 LCD екран Innolux навигација на екранот
zoom_in

Оригиналниот 8 инчен AT080TN03 V. 1 LCD екран Innolux навигација на екранот

DEN 1051.00 1440.00

Количина на стоки
check Тековен


Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD

Најдобри понуди..