• Намалена цена
  • Неодамнешно
10.1 инчен N101L6-L02 лаптоп LCD екран
zoom_in

10.1 инчен N101L6-L02 лаптоп LCD екран

DEN 1577.00 2160.00

Количина на стоки
check Тековен


Ве молиме обрнете внимание на pro :
Цена потврда : во продавница, цените на стоките за купување на количина, сите чинители на пазарот, и се менуваат од време на време, про фотографирани пред и по продавница истрага потврда, а потоа фотографиран производи.
Испорака потврда : LCD екран за кревка производи пред пратката продавница за да се тестираат непроменети, во строга согласност со стандардот LCD правилно да се заврши пакет, сигурни дека нема проблем по залепи етикетата и чување на библиотеката, издадена од страна на курирска компанија про одбраната. (стандардно SF express)
Потврда за прием : кревка производи треба да бидат проверени пред потпишувањето , Мора да кога курир пред отвори пакетот внимателно проверете дали производот е оштетен, ако се оштетени, ве молиме веднаш обратете се на продавница, како што по приемот и најде да има прекршители на проблемот, не се под гаранција.
Услуги на клиентите : потврди производот е примена ве молиме тест во два дена, ве молиме да не го раскинам продавница кога тестирање на folio етикета искинати исклучување за безбедност, бидејќи знакот за два дена по тестот е завршена, повеќе од третина дена (вклучувајќи трети дена) на овој магазин не е одговорен.
Ви благодарам за вашата соработка, ви посакувам среќен шопинг!
Ако нешто тргне надвор, на Интернет може да не контактирате, ве молиме јавете се!!
Контакт : лисја
Контакт број 15989558067
Контакт адреса : Град Шенжен, Futian Округ Huaqiang Север, Zhenhua Патот, gaokede електронски трговски центар 42002

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD

Најдобри понуди..