• Намалена цена
  • Неодамнешно
Полимер батерија 880 mah 3.7 V 483947 smart home MP3 јазик, Li-ion батерија за dvr,GPS,mp3,mp4,мобилен телефон,говорникот
zoom_in

Полимер батерија 880 mah 3.7 V 483947 smart home MP3 јазик, Li-ion батерија за dvr,GPS,mp3,mp4,мобилен телефон,говорникот

DEN 286.00 336.00

Количина на стоки
check Тековен

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 4.8 mm (H)*34 mm (W)*47 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 880m Ah
Модел : 483947
Капацитет : 880 MAH
Напон : 3.7 V
Димензии : Должина 47 MM 39 MM ширина дебелина 4.8 ММ

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Број На Модел На:
483947
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
880mah
Компатибилен Бренд:
Леново
Батерија:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Тип:
Стандардна Батерија

Најдобри понуди..