• Неодамнешно
3.7 V литиум таблета батеријата 902030 092030 Bluetooth stereo кукла играчка 550mAH
zoom_in

3.7 V литиум таблета батеријата 902030 092030 Bluetooth stereo кукла играчка 550mAH

DEN 288.00

Количина на стоки
check Тековен

0 C5 A
Испуштање на критичниот напон : 2.
Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,
Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!
Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!
Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!
Имајте пријатен ден.7 v литиум батерија пакет за psp батеријата Полнење на струјата : стандард 0.Изберете нас, бидејќи на вашата мудрост.Најдобри за Вас.Топла продажба ширум светот,многу клиенти prefect предмети одлични перформанси.7 V;
2,Стандард на полнење и празнење на 1 C
3,Широко се користат за GPS/PSP/СРЕДЕН/PDA/Паметен телефон/таблет компјутер
4,OEM/ODM се нудат
5,Обичај димензија прифати.Ние сме фабрика и трговското друштво од 2003 година, 12 години искуство и професионален.Одличен квалитет,конкурентни цени.0 мм*20mm *30мм Модел : 902030 (9.
*Шест месеци гаранција за гаранција. Батеријата Систем : Li-Полимер Батерија на Стандарден Капацитет : 550mah Стандарден Напон : 3.
Функција :
3.Обезбедува одлични континуирано извори на енергија на вашиот уред 4.
Карактеристики
1.
*Над 100pcs-Превозот од UPS-от или Fedex,за 7 дена arrivlal.
Зошто да изберете нас
1.Висока густина на енергија, долг живот батерија 5.3 продажни тимови и 5 КК и по-сервис тимови.
*Забелешки : Не-човек-направени штета за слободни трошоците за суровини и вештачко одржување.Високо квалитетни и издржливи
3.
Начин на плаќање
Услуга по
*Забелешки : Нема појава нула и без вештачки штета. Ви благодариме.2 C5 A
Максимална испуштање струја : 2.Оваа батерија е екстра долг живот за сите вашата батерија напојува уреди
Превозот услови
* 2-100pcsПревозот со шведските пакети,за 45-55 дена пристигнување.2 C5 A и максимална 1 C5 A
Полнење критичниот напон : 4.03 V
Стандард испуштање струја : 0.100% Сосема Нов батеријата
2 .7 V Големина : 9.75 V
Одлични безбедносни перформанси
Лесен
Висока способност
Ниска внатрешна отпорност
Одлична празнење перформанси
долго време циклус
Примена : MP4, Мобилен Телефон, СРЕДИНАТА,бебе монитор, мали летање хеликоптери, чорапи , медицински уред , резервната моќност, Преносни DVD, ПОС машина, Биро vidio, E-ВЕЛОСИПЕД, мотор грижа , вежба , Дигитална камера и ПОДДРШКА.

Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Леново
Број На Модел На:
902030
Капацитетот На Батеријата:
xx
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Тип:
Li - полимер
is_customized:
Yes
Номиналниот Капацитет:
550mAh
Големина:
9.0MM*20MM*30MM
Услуга:
Продавница гаранција
Батеријата Својства:
оригиналниот

Најдобри понуди..