• Неодамнешно
Нова За Yld-ceg8961-fpc-a0 Таблета екран на допир екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот
zoom_in

Нова За Yld-ceg8961-fpc-a0 Таблета екран на допир екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен

DEN 844.80

Количина на стоки
check Тековен


Нова За Yld-ceg8961-fpc-a0 Таблета екран на допир екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
За Yld-ceg8961-fpc-a0
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
srjtek
Модел Бр.:
За Yld-ceg8961-fpc-a0 екран на допир
За:
За Yld-ceg8961-fpc-a0
Тип На Производ:
За Yld-ceg8961-fpc-a0 екран осетлив на допир
време на испорака:
3-5 дена
Гаранција:
3 месеци
Состојба:
Во Парк, Подготвени да Брод
Пакет вклучувајќи:
Екран На Допир

Најдобри понуди..