• Намалена цена
  • Неодамнешно
најдобри батеријата бренд Големина 422770 3.7 V 1000mah таблета батеријата со Заштита на Одборот За Bluetooth GSP PSP Дигитални Производи
zoom_in

најдобри батеријата бренд Големина 422770 3.7 V 1000mah таблета батеријата со Заштита на Одборот За Bluetooth

DEN 369.00 527.52

Количина на стоки
check Тековен

Изберете нас, бидејќи на вашата мудрост.
*Шест месеци гаранција за гаранција.Високо квалитетни и издржливи
3.
Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,
Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!
Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!
Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!
Имајте пријатен ден.Висока густина на енергија, долг живот батерија 5. Тоа не е регулирано со авион транспорт правила што се однесуваат на вршење на литиум батерии во патнички авиони.Оваа батерија е екстра долг живот за сите вашата батерија напојува уреди
Превозот услови
* 2-100pcsПревозот со шведските пакети,за 45-55 дена пристигнување.Ние сме фабрика и трговското друштво од 2003 година, 12 години искуство и професионален.
Не-метал Литиум
Литиум јонска батерија не вработи / ангажира каков било литиум метал.Лесно предмети биле лишени од слобода, или да се вратат во Кина,Може да се потроши многу време, јас се надевам дека ќе може да се разбере, ви благодарам.
Добра безбедност перформанси
Како алуминиум фалење надворешното пакување е различна од метална школка на течни литиум јонска батерија, и откако безбедност се јавуваат проблеми, нема експлозија но само проширување.
Answer : ___________________________ Note : ние обединета испрати Сингапур поштенски пратки или Шведска,Затоа што сега Кина пост да го фатат на батеријата производи.
Долг Циклус Живот
Во нормални услови, литиум јонска батерија има живот на повеќе од 500 полнење/празнење циклуси.Топла продажба ширум светот,многу клиенти prefect предмети одлични перформанси.
Брзо Полнење Капацитет
Литиум јонска батерија може да биде целосно наполнета во 1 до 2 часа, со користење на постојано-тековната / постојана напон (CC/CV) тип посветен полначот со оценет напон од 4.Исто така, ако сакате да го нарачате повеќе, ве молиме контактирајте со нас,Ние'll ви даде добар попуст.

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
422770
Компатибилен Бренд:
Леново
Капацитетот На Батеријата:
xx
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Батерија:
Yes
Тип:
јас-полимер
Услуга:
Продавница гаранција
Батеријата Својства:
оригиналниот

Најдобри понуди..