• Намалена цена
  • Неодамнешно
Големина 902030 3.7 V 450mah Литиум таблета батеријата со Заштита на Одборот За MP3 MP4 PDA Дигитален Производ Слободни Sh
zoom_in

Големина 902030 3.7 V 450mah Литиум таблета батеријата со Заштита на Одборот За MP3 MP4 PDA Дигитален Производ

DEN 245.00 335.52

Количина на стоки
check Тековен

3 продажни тимови и 5 КК и по-сервис тимови.2 C5 A
Максимална испуштање струја : 2.
*Забелешки : Не-човек-направени штета за слободни трошоците за суровини и вештачко одржување.Оваа батерија е екстра долг живот за сите вашата батерија напојува уреди
Превозот услови
* 2-100pcsПревозот со шведските пакети,за 45-55 дена пристигнување.Исто така, ако сакате да го нарачате повеќе, ве молиме контактирајте со нас,Ние'll ви даде добар попуст.Најдобри за Вас.
Функција :
3.
Зошто да изберете нас
1.Топла продажба ширум светот,многу клиенти prefect предмети одлични перформанси.Одличен квалитет,конкурентни цени.2 C5 A и максимална 1 C5 A
Полнење критичниот напон : 4.
Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,
Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!
Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!
Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!
Имајте пријатен ден.
Начин на плаќање
Услуга по
*Забелешки : Нема појава нула и без вештачки штета.
*Шест месеци гаранција за гаранција.ви благодариме
Батеријата Систем : Li-Полимер Батерија На
Стандарден Капацитет : 450 mah
Стандарден Напон : 3.7 V
Големина : 9mm*20mm *30мм
Модел : 092030 (9*20*30 мм)
Забелешка : како истиот капацитет,оставете порака за да кажете кои димензии(модел)треба
Спецификации :
1,Номинален напон : 3.Високо квалитетни и издржливи
3.0 C5 A
Испуштање на критичниот напон : 2.Изберете нас, бидејќи на вашата мудрост.100% Сосема Нов батеријата
2 .Обезбедува одлични континуирано извори на енергија на вашиот уред 4.Ние сме фабрика и трговското друштво од 2003 година, 12 години искуство и професионален.7 v литиум батерија пакет за psp батеријата
Полнење на струјата : стандард 0.
*Над 100pcs-Превозот од UPS-от или Fedex,за 7 дена arrivlal.Висока густина на енергија, долг живот батерија 5. Ви благодариме.

Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Леново
Број На Модел На:
902030
Капацитетот На Батеријата:
xx
Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Батерија:
Yes
Тип:
Li - полимер
Услуга:
Продавница гаранција
Батеријата Својства:
оригиналниот

Најдобри понуди..