• Намалена цена
  • Неодамнешно
најдобри батеријата бренд 3.7 V литиум Таблета полимер батерија 305080 3.7 v 1200mah MP4.MP5 батеријата
zoom_in

најдобри батеријата бренд 3.7 V литиум Таблета полимер батерија 305080 3.7 v 1200mah MP4.MP5 батеријата

DEN 410.00 431.52

Количина на стоки
check Тековен


4 , не може да се игра : батеријата заштита коло ѕвони или ѕвони , батерија неуспех . Ви благодариме. А помали , не е супер , бидејќи еднаш на голема, не е инсталиран, товарни може да се провери поскапи од батеријата себе . Внимателно проверете ја машината за да се види дали на завртка , не може да се отвори со мал шрафцигер за домување воопшто не се врзани или се snap тока , и по една недела со нож по жица може да ѕиркаат или нула Алис отвори внимателно, обично не се оштетени школки , копчиња и други внимание .6) V може да се. Ако сè уште со помалку , може да се користи на сличен модел , кој е сличен на една мала точка , на пример, ќе се 552 030 , не во табелата , достапни 052,030 , но висина ( дебелина ) мали 0. MP3 капацитетот на литиум батерија 1.5 , со парче од дебела хартија 0. Ако батеријата не е моделот , или не гледам , е едноставна, со владетел за мерење на должина, ширина , висина , а потоа и од маса, според горенаведените метод да се најде сличен капацитет големината не треба да се смета во можност придружена на патувањето.8 -инчен екран MP3 генерално е 300 - 1000m Ah, 2,5-инчен екран MP4 батерија капацитет од околу 1800m Ah.
3 , репродукција полошо : батеријата внатрешни отпорноста се зголемува , излезниот напон е премногу ниска .2 -инчен екран во следниве општи 150 - 300m Ah, по целосно полнење за 8 часа време на репродукција капацитетот на литиум батерија , 1.
2 , може да не се подигне , или напојување : батерија внатрешни краток спој или лош квалитет на косата и да се кренат или да се отпорот станува се поголем , батеријата не успее .5 парче стави до натоварени во машината за да се спречи тресење, како машина простор , слични на спротивното може да се најде малку големи .7 V
Полнење напон : 4.
Модел : 305080
Капацитет : 1200 MAH
Номинална напон : 3. Речиси сите бренд-име компјутери бидејќи никој услуги , со цел да се намалат трошоците, кои во инсталиран производ користење на Б клетка ( фабрика за неисправни производи , неисправни , одделение производи ) , работата на батеријата може да биде три месеци по општа употреба на пропорционална капка пократок животен век .

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
305080
Компатибилен Бренд:
Леново
Капацитетот На Батеријата:
1200mAh
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Батерија:
Yes
Тип:
Li-полимер
Услуга:
Продавница гаранција
Батеријата Својства:
оригиналниот

Најдобри понуди..