• Намалена цена
  • Неодамнешно
Две Двострано Печатење Перница Ги Покрие Љубовта Срцето Basset Hound Памук, Лен Навлаки За Спалната Соба Троседот Decoratio Миленичиња Куче
zoom_in

Две Двострано Печатење Перница Ги Покрие Љубовта Срцето Basset Hound Памук, Лен Навлаки За Спалната Соба Троседот

DEN 228.00 251.04

Количина на стоки
check Тековен

Се препорачува редовно со вода и благ детергент за чистење, одржување на изглед чисти и светли. Памук, Лен перница,моделот за реактивен боење технологија на печатење,30 степени под температура на миење на рацете не исчезнат.
Како да се прилагоди на вашата Перница случај Перница Маска? Pls Пратете Ми Дизајн или Слика или Текст, или оставете порака. БЕЛЕШКИ : Поради временските услови и сопствени грешки разлика, време на Испорака не може да се гарантира 100% , ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере. Ние не сме одговорни за било каква увоз Доход. EMS Обично трае околу 5-10 работни дена. Перница капак(Не Вклучуваат перница внатрешна) Тема : Сосема нов и висок квалитет.Обично ние ќе ја испрати на објекти надвор со 3-7 дена.Две Двострано Печатење Перница ги Покрие Љубовта Срцето Basset Hound Памук, Лен навлаки За Спалната соба Троседот Decoratio Миленичиња Куче Материјал : Памук, Лен Големина : 45 cm x 45cm/18" x 18"(appr.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере. Совршен за канцеларија, дневна соба или во спалната соба,земајќи ги да се одморат.Ве молиме овозможи 1 или 2 cm грешка поради прирачник за мерење. Кина пост воздух пошта Обично трае околу 15-30 работни дена. Pls проверете на Линкот подолу : 1), Ние го прифаќаме Alipay, Western Union, Сите Големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање ЗАЧУВАМ.Време на испорака : a.PLS проверете иако превозот и пакување детали внимателно. Напомена : 1.Овие промени се купувачот одговорност. Но ние секогаш извештај за многу ниска цена вредност за нашите клиенти.) Други големината ако треба, ве Молиме Слободно да ме известите. Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би постојано подобрување на нашите производи и услугата; Ако, за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај.

Големина:
50x50cmTwoSidedPrint, 45x45cmTwoSidedPrint, 50x50cm, 45x45cm
Употреба:
Стол,Декоративни,Седиште,Автомобил
Шема:
Печатени
is_customized:
Yes
Техника:
Ткаени
Материјал:
Лен / Памук
Шаблон Тип:
Животните
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
YM20161466
Стил:
Печатени
перница маска:
Животните
Перница случај Големина:
18 Инчен x 18 Инчи, 20 Инчи x 20 Инчи, Прилагодена Големина
Декоративни Перници:
за дома
перница покривање ткаенини:
Памук, Лен
DIY Перница Маска:
Персонализирани
прилагодено печатење перница:
Печати На Една Страна/Двете Страни
мека фрли перница опфаќа:
Кучиња
Перница Ков Вид:
булдог
испорака:
Бесплатен превозот
Моделот Перница Случај:
basset hound

Најдобри понуди..