• Намалена цена
  • Неодамнешно
Слатки Животни Фрли Перници Случај Миленичиња Куче Перница Покритие За Троседот Дома Декор Almofadas 45X45cm Декоративни Прекрасна Перници Живеат Кревет
zoom_in

Слатки Животни Фрли Перници Случај Миленичиња Куче Перница Покритие За Троседот Дома Декор Almofadas 45X45cm

DEN 231.00 253.92

Количина на стоки
check Тековен

DHL,Fedex Обично трае околу 3-5 работни дена. Кина пост воздух пошта Обично трае околу 15-30 работни дена. Напомена : 1. Пакет се вклучени : 1 Компјутер.) 50 cm x 50cm/20" x 20"(appr. Памук, Лен перница,моделот за реактивен боење технологија на печатење,30 степени под температура на миење на рацете не исчезнат.Време на испорака : a.Овие промени се купувачот одговорност. Actural боја може да биде малку поинаква со слики, бидејќи на светлост на светлината. Се препорачува редовно со вода и благ детергент за чистење, одржување на изглед чисти и светли. Оваа перница ги покрие сите шевовите се overlocked па тоа е лесно да се мијат. Се врати превозот е одговорност на купувачот освен ако враќањето е резултат на нашата грешка (односно, за да се добие погрешен точка). Ние не сме одговорни за било каква увоз Доход. Pls проверете на Линкот подолу : 1), Ние го прифаќаме Alipay, Western Union, Сите Големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање ЗАЧУВАМ.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е Бесплатен Превозот. Совршен за канцеларија, дневна соба или во спалната соба,земајќи ги да се одморат. Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би постојано подобрување на нашите производи и услугата; Ако, за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај. Ако не сте добиле стоките по истекот на 30 дена,ве молиме контактирајте со нас за ситуацијата, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.) Други големината ако треба, ве Молиме Слободно да ме известите. Уживајте во вашата шопинг време и да имаат добар ден.Обично ние ќе ја испрати на објекти надвор со 3-7 дена.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере. Но ние секогаш извештај за многу ниска цена вредност за нашите клиенти.Тоа може да го спаси вашиот увозни давачки Максимум,Во некои земји, дури и не увоз duites.

Големина:
45x45cm, 45x45cmTwoSidedPrint, 50x50cm, 50x50cmTwoSidedPrint
Број На Модел На:
YM20161502
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Материјал:
Лен / Памук
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
is_customized:
No
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Печатени
перница маска:
Животните
Перница случај Големина:
18 Инчен x 18 Инчи, 20 Инчи x 20 Инчи, Прилагодена Големина
Декоративни Перници:
за дома
перница покривање ткаенини:
Памук, Лен
DIY Перница Маска:
Персонализирани
прилагодено печатење перница:
Печатени, од една страна/Двете Страни
мека фрли перница опфаќа:
домашно милениче
Перница Ков Вид:
Намалување Боксер
испорака:
Бесплатен превозот
Моделот Перница Случај:
Куче

Најдобри понуди..