• Намалена цена
  • Неодамнешно
Гроздобер Стил Ајфеловата Кула Печатени Перница Покрие Декоративни Троседот Фрли Перница Автомобил Стол Дома Декор Перница Случај Almofadas Cojines
zoom_in

Гроздобер Стил Ајфеловата Кула Печатени Перница Покрие Декоративни Троседот Фрли Перница Автомобил Стол Дома

DEN 187.00 239.52

Количина на стоки
check Тековен


Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контактирајте со нас во времето ние ќе ви даде бесплатен превозот,и изберете побрзо се Изразат за што ви благодарам.
Перница случај се опише како што е подолу :
Материјал : 100% природни нови Памук, Лен Ткаенини
Големина Приближно : 45см * 45см (18 инчен * 18 инчи)
Сите перници се рачно изработени, не може да биде 1-2cm отстапување постои,се надевам, ќе може да се разбере.
Ние не се осмелувам да ветување цена на производот е најниската цена,
но, ние може да вети иста цена и со најдобар квалитет
Назад на Перница Опфаќа : Обична Боја без печатени слика
Отвори : Zip
Ова е САМО перница Покрие без да вметнете Една Страна Печатење Перница Покрива
[Производи Печатење] Перница поклопецот е еден двострано печатење, на задната страна е чиста коноп боја
Answer : ___________________________ Note :
1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.
За Нега На Настава :
Ладно и нежни машина за миење
Висат да се исуши, да се избегне триење и присилува
Да се избегне продолжување на изложеност на сончева светлина

Големина:
450mm*450mm
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Бренд Име:
КОКО КАНАЛ
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Растенијата
Број На Модел На:
K2501
Стил:
Други
Мека на ветер:
Умерена
Дебелина, индекс:
Конвенционалните
Еластична индекс:
Микро-бомба
Тежина :
0.1 кг
УПОТРЕБА :
Божиќ,Дома,Хотел,Декоративни,Чаир,Постелнина

Најдобри понуди..