• Неодамнешно
Плетени Декоративни Перница Случај Перница Покрие Кабел Плетење Модели Плоштадот Топло Фрли Перница Опфаќа,45x45cm
zoom_in

Плетени Декоративни Перница Случај Перница Покрие Кабел Плетење Модели Плоштадот Топло Фрли Перница Опфаќа,45x45cm

DEN 398.40

Количина на стоки
check Тековен


3403744402227706 Перница Покрие-Топла Продажба US $ 14.60 /парче US $ 4.90 /парче US $ 5.60 /парче US $ 14.50 /парче US $ 14.00 /парче US $ 10.50 /парче
Плетење Модели Перница Маска, Само Маска
Големина : 45x45cm / плетење ќебе е повеќе еластичен, прирачник за мерење, грешката е во рок од 1cm. Ве молиме бидете информирани дека!/
Материјал : памук
Затворање : невидливи патент
Вметнете : никој
Измијте Совети : Во 40 степен centigrade вода се мијат,се Користи неутрален детергент. Ве молиме посебна темните бои.Не кајгана , не се впие долго време. Станот надвор да се исуши .
W рака Прашува : Поради се земе во вид на светлина и го следат, слики може да имаат мало chromatism проблем.претпазливо. Ако умот ,ве молиме распрашајте се за услуги на клиентите во прв план. Ви благодариме !

Големина:
450mm*450mm
Употреба:
Стол,Автомобил,Седиште,Украсни
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Плоштад
Стил:
Dobby
Шема:
Обична Обоена
Бренд Име:
MICOZY
Број На Модел На:
NCT-022
Техника:
Плетени
is_customized:
Yes
Материјал:
Акрилик
Име на производ:
перница маска
Големина:
45X45cm
Стил:
Концизен
Материјал:
Акрилик
боја:
кафе,сива,беж,бела,зелена, каки,розова,црвена,сина
дизајн:
Ленти
Затворање:
невидливи патент
Измијте:
рачно перење , машина за миење
Користење на:
троседот, кревет,стол,карти, бар,итн
Обликот:
Плоштад

Најдобри понуди..