• Намалена цена
  • Неодамнешно
Кинески Стил Мали Везени Крпа Coasters Изолација Круг Teapot Подлога Placemat Дома Декорација Даде подарок
zoom_in

Кинески Стил Мали Везени Крпа Coasters Изолација Круг Teapot Подлога Placemat Дома Декорација Даде подарок

DEN 489.00 959.52

Количина на стоки
check Тековен


Кинески Стил Мали Везени Крпа Coasters Изолација Круг Teapot Подлога Placemat Дома Декорација Даде подарок

Големина:
Diameter 13cm
Број На Модел На:
530377897483
Употреба:
Декоративни
Шаблон Тип:
Флорални
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Обликот:
Круг
Шема:
Извезена
Техника:
Рачно изработени
Стил:
Dobby
Употреба:
coasters

Најдобри понуди..