• Намалена цена
  • Неодамнешно
Моден 45*45 cm Гроздобер Ајфеловата Кула во Париз Arc de Triomphe orative Фрли Перница случај Троседот Седиште Перница Покрие cojines
zoom_in

Моден 45*45 cm Гроздобер Ајфеловата Кула во Париз Arc de Triomphe orative Фрли Перница случај Троседот Седиште

DEN 238.00 383.52

Количина на стоки
check Тековен


Опис на производот Мода 45*45 cm Гроздобер Ајфеловата Кула во Париз Arc de Triomphe orative Фрли Перница случај Троседот Седиште Перница Покрие cojines [Внимание] : item содржат само перница капак. Перница Јадро НЕ е вклучена.
[Материјал] : 100% природни Нови Згусне Лен Памучна Ткаенина . [Size] : Секој покрие мерки околу 17.7"x17.7" (45см x 45cm) [Тежина] : За 110g/pc [Попуст] : Пред страна печатени, задната страна е чиста коноп боја. [Патент] : Невидливи zip затворање. [ Миење температурата ] : Под 40°C. (помалку од 86 °F) Ве Молиме Имајте На Ум 1.Мала варијација на бојата може да постои поради различни компјутерски монитор и светлина. 2.Сите перници се рачно изработени, не може да се 1-2cm отстапување постои. 3.Моделот е печатена, од една страна,задната страна е чиста коноп боја. 4.Објектот содржат само перница капак. Внатре додатен НЕ е вклучена. 5.Ве молиме да се мијат овие опфаќа sepapately од друга облека. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во вода за вашата прва машина за перење.
Производ Фотографии

Употреба:
Декоративни,Автомобил,Чаир
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Број На Модел На:
SMT0425ZT
Бренд Име:
DXLYMYU
Стил:
Модерна
Шема:
Печати
Шаблон Тип:
Цртан Филм/Геометриски/Флорални/Писмо/Шарени/Фабрика/Солидна/Пердуви/Бескрајни
Техника:
Nonwoven/Хеклани/Other/Рачно Изработени/Плетени/Плетени
перница со тип:
Перница покрие/перница случај
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
Фил:
не вклучувајќи јадрото
Применливи Луѓе:
Универзална
Чистење метод:
Пренослив и Перат

Најдобри понуди..