• Неодамнешно
Бесплатен Превозот!!Цртан филм птица слон риба зајакот пингвин плоштадот фрли перница/almofadas случај 45 53 тинејџер,перница покрие дома decore
zoom_in

Бесплатен Превозот!!Цртан филм птица слон риба зајакот пингвин плоштадот фрли перница/almofadas случај 45 53

DEN 636.00

Количина на стоки
check Тековен


Топла продажба
овој објект е перница случај,не се вклучени перница.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид
1. Ако сте среќни/задоволни со вашата трансакција, ве молиме да се земе еден миг да се остави Позитивен Фидбек.ве молиме бидете објектот како стандард. Измијте со ладна вода во благ циклус или со рака.
Известување
1. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние не марка стока вредности под вредност или обележете објекти како "" - НИ и Меѓународни владини прописи се забранува таквото однесување. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Го не треба да биде премногу долг. е наш ВРВЕН приоритет! Ние и ветуваме можеме да ги направиме среќни ако ни даде фер шанса.
Инструкции За Перење
1.
Овој Оглас е без / додатен. Да се ослободи од скроб, на suface боење или изобилство пената, собата се препорачува миење пред употреба. Многу прашања се лесно да се реши по ако се јавите на продавачот пред да се јавите во Ali Express. Се стави на вработените по детергент е целосно да се стопи. Висока температура,алкална детергент и недостатоци распадот може да резултира во боја исчезнува.Повратни информации е од исклучително значење и на Семејството, како Ние ја градиме нашата Ali Express бизнис. Бојата е можно да се deviated како светла и displayers се разликуваат, сепак, во вид преовладува.Комуникацијата е КЛУЧОТ! Ако има било какви прашања, ве МОЛИМЕ контактирајте со нас ПРЕД да замине на неутрален или негативен рејтинг. Оваа перница покрие големина е околу 42-45см,Бидејќи прирачник за шиење причина може да има грешки на 2 до 3 см
(Околу 0. На printings на може да бидат различни во вид на слики, Тоа е предизвикано од различни ткаенини сечење линии. Ве молиме да се мијат овие поставува посебно од друга облека материјал. Миењето исто така, може да се направи сет помек и боја се поставуваат.

Големина:
45x45cm, 53x53cm, 30x50cm
Стил:
Dobby
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
sgw170110
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
Други
Обликот:
Плоштад

Најдобри понуди..