• Намалена цена
  • Неодамнешно
Maiyubo Maiyubo Универзумот Простор Мачка Перница Опфаќа Скандинавските Стил Дома Кревет Декор Модерна Перница Покрие со Скриен Патент PC464
zoom_in

Maiyubo Maiyubo Универзумот Простор Мачка Перница Опфаќа Скандинавските Стил Дома Кревет Декор Модерна Перница

DEN 181.00 216.00

Количина на стоки
check Тековен


Универзумот Простор Мачка Перница Опфаќа Скандинавските Стил Печатени Дома Кревет Декор Модерна Перница Покрива со Скриен Патент Дизајн PC464
1.Материјал : Лен
2.Облик : Плоштад
3.Трговија На Големо : Поддршка
4.Работни Техника : Ткаени
5.Број на модел : PC464
6. Место на Потекло : Yiwu, Жеџијанг, Кина (Копно)
7.Примена : Дневна Соба ,Спална Соба ,Hotel,
8.Квалитет : Со Висок
9.Цена : Евтини
10. Производ Ознака : Ткаени Перница Маска, Лен Перница Маска, Фрли Перница Опфаќа
Клиентите Се Покаже
Препорачувам

Големина:
45x45cm
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Бренд Име:
Maiyubo
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
PC464
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
Лен
статус:
во парк
Работни Техника:
Ткаени
Место на Потекло:
Yiwu, Жеџијанг, Кина (Копно)
Број На Модел На:
PC464
Примена:
Дневна Соба ,Спална Соба ,Hotel,Кревет,Троседот,Автомобил
квалитет:
Висок
цена:
евтини
Трговија на големо:
Поддршка
Ознака На Производот:
Ткаени Перница Маска,Лен Перница Маска,Фрли Перница Опфаќа

Најдобри понуди..