• Неодамнешно
Розова боја lycra компјутер стол покритие одговара за канцеларија стол со потпирач spandex стол покрие декорација трговија на големо
zoom_in

Розова боја lycra компјутер стол покритие одговара за канцеларија стол со потпирач spandex стол покрие декорација

DEN 475.20

Количина на стоки
check Тековен


Современите Компјутерски Стол Покрие Lycra Spandex Водат Седиште торба за Office Home Компанија стол покрие со потпирач за декорација трговија на големо
Се обрне внимание : Ние сме го продаде катедрата покрива само, НЕ стол !
Ова е стол покрие,НЕ стол!
Lycra компјутер стол покритие одговара за канцеларија стол со потпирач spandex стол покрие декорација трговија на големо
spandex стол покритие за продажба
Lycra стол маска, 200grams,навремено отпорни ,со висок квалитет за статистика компјутер стол декорација
Составот 90%полиестер 10%lycra Погоден за Компјутер столици Тежина 200grams Боја Различни бои options Големина
Сопствени направени големина на прифатливи Картон тежина 22kgs (100 парчиња по картон) Картон големина 56x46x36cm времето за Производство 3-5 дена Fedex време на испорака 5-7 дена Кина пост време на испорака 2-6 недели ве Молиме имајте во предвид овие катедрата покрива само се вклопуваат и оние столици без потпирач и оние столици потпирач за да НЕ закачите на стол назад !!!
Основана во 2008 година,нашата компанија има свои manufactory со работниците многу професионална во шиење и крои,тие ќе ги провери секој производство квалитет пред тие пак ги во кутија,па ние се навистина конкурентни со цената и квалитетот се споредуваат со другите компании.
Ако не сте задоволни со производство или ќе се најдат на квалитетот на многу страшни,ве молиме контактирајте со нас за враќање или надоместок.
Ве молиме имајте во предвид како ние пак, катедрата покрива :
ние пак секој еден стол покрие во индивидуални пластична кеса,и потоа пак 100pcs од нив во тетрапак што е многу цврста и силна квалитет за меѓународните испорака ! Така што нема потреба да се грижите, катедрата покрива се валкани или дамка на патот од моето фабрика за вашата куќа.

боја:
Пинк
Спецификација:
computer chair cover
Материјал:
Spandex / Полиестер
Број На Модел На:
FE056
Бренд Име:
EVENTSDECOR
Употреба:
Банкет Стол,Рака Стол,Свадба Стол,Хотел Чаир
Стил:
Обична
Шема:
Обична Обоена
is_customized:
No
Тежина:
200GRAMS ПО PC
Големина:
ОДГОВАРА КОМПЈУТЕР СТОЛИЦИ
се водат:
4-начин се водат

Најдобри понуди..