• Намалена цена
  • Неодамнешно
m14 , 2 парчиња 316 од не ' рѓосувачки челик dee shackle , Висок квалитет antirust shackle , sus316 м14 dee shackle
zoom_in

m14 , 2 парчиња 316 од не ' рѓосувачки челик dee shackle , Висок квалитет antirust shackle , sus316 м14 dee

DEN 442.00 552.00

Количина на стоки
check Тековен


Број На Модел На:
М14
Бренд Име:
DX-Пазар
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
316 од не ' рѓосувачки челик

Најдобри понуди..