• Намалена цена
  • Неодамнешно
100pcs М2*6 2mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Филипс Пан за Миење Главата Само Прислушување Завртки
zoom_in

100pcs М2*6 2mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Филипс Пан за Миење Главата Само Прислушување Завртки

DEN 49.00 57.60

Количина на стоки
check Тековен


304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Филипс Пан За Миење Главата Само Прислушување Завртки
ГОЛЕМИНА : m2x6

Глава Стил:
Пан
is_customized:
Yes
Пакет:
200-299Pcs
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Само-прислушување Завртки
Вози Стил:
Филипс
Број На Модел На:
M2*6
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди..