• Намалена цена
  • Неодамнешно
100pcs м8 x 1.5 D М8*1.5 D метрички навој поправка вметнете sus304 М8 Тема Серија жица тема инсерти
zoom_in

100pcs м8 x 1.5 D М8*1.5 D метрички навој поправка вметнете sus304 М8 Тема Серија жица тема инсерти

DEN 168.00 191.52

Количина на стоки
check Тековен

Жица Тема Вметнете Нерѓосувачки челик Тема Поправка
Откако ќе инсталирате големина : L= m8x1.5 D тема теренот 1.25 mm

Тип На Објект:
Навој Insert
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
M8x1.5D
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди..