• Намалена цена
  • Неодамнешно
UXCELL 8Pcs Монтирање Делови од не ' Рѓосувачки Челик 16Mm Дијаметар Завртка Капа Огледало Ноктите
zoom_in

UXCELL 8Pcs Монтирање Делови од не ' Рѓосувачки Челик 16Mm Дијаметар Завртка Капа Огледало Ноктите

DEN 134.00 191.04

Количина на стоки
check Тековен


Име на производ : Огледало Помине;Главен Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Тон;Завртка Капа Димензии : 16 x 5mm / 0.63"x 0.197" (D*T) Дупчење Навој Дијаметар : 4mm / 0.16" Нето Тежина : 50g Пакет Содржина : 8 x Огледало Ноктите

Бренд Име:
UXCELL
Материјал:
Челик
Тип:
Капа На Ноктите
DIY Материјали:
Дрво
Нерѓосувачки ноктите .:
Ноктите Капа
16Mm помине ..:
ноктите Ноктите
Челик Ноктите |:
ноктите завртка
Дијаметар Ноктите ||:
ноктите огледало
Челик Ноктите |||:
Ноктите 16Mm

Најдобри понуди..