• Намалена цена
  • Неодамнешно
10pcs М2 М3 М4 M5 M6 Црвена/црна/ сина/ светло сина/ портокал/ златниот/виолетова/розова/sliver/сива Елоксирани Алуминиумски Страната Најлон Заклучување Орев
zoom_in

10pcs М2 М3 М4 M5 M6 Црвена/црна/ сина/ светло сина/ портокал/ златниот/виолетова/розова/sliver/сива Елоксирани

DEN 118.00 138.24

Количина на стоки
check Тековен


Алуминиум Легура Цветен Хексадецимален Страната Најлон Заклучување Орев
која боја ти треба,pls одберете.
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. W e искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

Големина:
M4, M2, M3, M5, M6
боја:
црвена, светло сина, црна, портокалова, gloden, sliver, сива, длабоко сина, зелена, виолетова, розова
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
М2 М3 М4 M5 M6
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Алуминиум легура 6061
MOQ:
10pcs

Најдобри понуди..