• Неодамнешно
304 од не ' рѓосувачки челик завртка круг само-прислушување завртки М2 М2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 хексадецимален приклучок аудио засилувач од говорникот завртки ХА завртки
zoom_in

304 од не ' рѓосувачки челик завртка круг само-прислушување завртки М2 М2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 хексадецимален

DEN 412.80

Количина на стоки
check Тековен


Количина : грешка од +/-10pcs
d(mm) P(mm) dk k S max min max min Стандард max min М2 0.4 3.98 3.62 2 1.86 1.5 1.58 1.52 М2.5 0.45 4.68 4.32 2.5 2.36 2 2.28 2.02 М3 0.5 5.68 5.32 3 2.86 2.5 2.58 2.52 М3.5 0.6 6.22 6.32 3.5 3.36 3 2.78 2.52 M4 0.7 7.22 6.78 4 3.82 3.5 3.08 3.02 М5 0.8 8.72 8.28 5 4.82 4 4.095 4.02 M6 1 10.22 9.78 6 5.7 5 5.14 5.02

Големина:
M2X6 300pcs, M2X8 250pcs, M2X10 250pcs, M2X12 200pcs, M2.5X6 200pcs, M2.5X8 200pcs, M2.5X10 180pcs, M2.5X12 150pcs, M2.5X14 150pcs, M2.5X16 120pcs, M3X6 200pcs, M3X8 180pcs, M3X10 150pcs, M3X12 150pcs, M3X16 120pcs, M3X20 120pcs, M3X25 100pcs, M3.5X10 120pcs, M3.5X12 120pcs, M3.5X15 100pcs, M3.5X20 100pcs, M3.5X25 90pcs, M3.5X30 80pcs, M4X10 120pcs, M4X12 100pcs, M4X14 100pcs, M4X16 80pcs, M4X20 80pcs, M4X25 70pcs, M4X30 60pcs, M4X35 50pcs, M4X40 45pcs, M4X50 40pcs, M5X16 50pcs, M5X20 40pcs, M5X25 35pcs, M5X30 35pcs, M5X35 30pcs, M5X40 30pcs, M5X50 25pcs, M6X16 35pcs, M6X20 30pcs, M6X25 25pcs, M6X30 20pcs, M6X35 20pcs, M6X40 18pcs, M6X50 15pcs
Димензии:
M2*8
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
Под 50Pcs
Број На Модел На:
ХА 304
Завртка Тип:
Само-прислушување Завртки
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Глава Стил:
Круг

Најдобри понуди..