• Намалена цена
  • Неодамнешно
Iso7380 10.9 јаглероден челик круг главата на завртката црна M4 M5 M6 М8 M10 М12 завртки гром хексадецимален socket
zoom_in

Iso7380 10.9 јаглероден челик круг главата на завртката црна M4 M5 M6 М8 M10 М12 завртки гром хексадецимален

DEN 385.00 385.44

Количина на стоки
check Тековен


Answer : ___________________________ Note : Половина=Половина нишка

Димензии:
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Iso7380 10.9
Материјал:
Јаглероден Челик

Најдобри понуди..