• Намалена цена
  • Неодамнешно
1x G4 6W КОЧАН LED Светилки 50W Dimmable SMD 1505 LED светилка AC/DC 12V 220v Топло бела/ Бела Кристал центарот на Вниманието Светлина
zoom_in

1x G4 6W КОЧАН LED Светилки 50W Dimmable SMD 1505 LED светилка AC/DC 12V 220v Топло бела/ Бела Кристал центарот

DEN 42.00 44.16

Количина на стоки
check Тековен


ГАРАНЦИЈА
Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи висока оценка продавница. Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад.05
tures :
Сосема нов и висок квалитет. Ние ќе контактирајте со добавувачите или manufactory за Гаранција. Ние со нетрпение очекуваме да се обезбедат подобри услуги за вас.Топла Продажба Мини G4 LED Светилка КОЧАН LED Сијалица, 3 W 6 W DC/AC 12 V AC напон 220 V Dimmable Светлина 360 Зрак Агол Лустерот Светла го Замени Халоген G4 Светилки $ 0.79 G9 G4 LED светилка AC напон 220 V 230 V DC12 V 3 W 5 W 8 W 9 W 2835 SMD 3014 LED Сијалица Светлина 360 Зрак Агол LED место светло гаранција $0. Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.Во принцип, елементи, ќе пристигнат да ви помеѓу 10-20 дена, неколку ќе пристигне во 20 до 40 дена дуо на Cstoms Бариери.32 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.56 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0. Ве молиме контактирајте со нас ако не ги добиваат по 50 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и магацин :
ВРАЌАЊЕ/ПОВРАТ
1.18 1x LED G4 Светилки Сијалица, КОЧАН SMD AC /DC 12 V 3 W Топло Бела LED Осветлување Светилки замени Халоген G4 за Вниманието Лустерот $1. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во вашата нарачка совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.Ако објектот Неисправни после 3 Месец, купувачи се уште може да го испрати назад. Ниска потрошувачка на енергија и ултра долг живот Лесно да го инсталирате, едноставно да се замени, погодно за користење
Спецификации Сијалица Модел : G4 Напон : AC/DC12v и AC220 V W : 6 W LED Кол : SMD 1505 светла боја : Топло бела Големина : 10cm x3cm
Спакувани Безбедно во Меур Торба.9 1x Висок Квалитет на Халоген G4 База 12 V Светилка JC Тип G4 Халоген Светилки Dimmable 10 W 20 W Јасно Халоген Dimmable $0.

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
6w 12V, 6W 220V
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
MengJay
сертификација:
CE,RoHS
Зрак Агол(°):
360°
Повод:
Спална соба
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
G4
LED Чип Бренд:
Lumiled
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Прозрачна Флукс:
250 - 499 Lumens
Обликот:
Бар
Број на LED Чип:
1 buc
Напон:
12V
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Моќ Толеранција:
5%
Должина:
40mm

Најдобри понуди..