• Намалена цена
  • Неодамнешно
4 Пакет G4 Сијалица 24 SMD 2835 Супер-Светли LED Светилки DC 12V 6W LED Светло Светилка Бела/Ладно Бела Сигнал Светла, Светла
zoom_in

4 Пакет G4 Сијалица 24 SMD 2835 Супер-Светли LED Светилки DC 12V 6W LED Светло Светилка Бела/Ладно Бела Сигнал

DEN 103.00 108.48

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме контактирајте со нас ако не ги добиваат по 50 дена.18 1x LED G4 Светилки Сијалица, КОЧАН SMD AC /DC 12 V 3 W Топло Бела LED Осветлување Светилки замени Халоген G4 за Вниманието Лустерот $1. Ако имате било какви посебни барања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Времето за испорака зависи од дестинацијата и магацин :
ВРАЌАЊЕ/ПОВРАТ
1.
ГАРАНЦИЈА
Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи висока оценка продавница. Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.05
tures :
Сосема нов и висок квалитет.9 1x Висок Квалитет на Халоген G4 База 12 V Светилка JC Тип G4 Халоген Светилки Dimmable 10 W 20 W Јасно Халоген Dimmable $0.Кој плаќа поштенски зависи од причината за враќање. Ниска потрошувачка на енергија и ултра долг живот Лесно да го инсталирате, едноставно да се замени, погодно за користење
Спецификации Сијалица Модел : G4 Напон : DC12 V W : 6 W LED Кол : SMD 2835 светла боја : Топло бела, Кул бело Димензии : 12cm x37cm
Спакувани Безбедно во Меур Торба.13 10 компјутери/многу G4 DC12 V 3 W LED Сијалица 24leds SMD 3014 Led Пченка Светилка за Кристал Светилка LED светлото на рефлекторите Светилки и Топло, Ладно Бела $ 4.49 10pcs/многу led G4 2835 SMD 6 W DC 12 V G4 24 LED Светилка халоген светилка g4 led 12v ЛЕР светилки Сијалица гаранција 2 Y Осветлување на Вниманието $7. За било која причина не сте задоволни со предметот, Што може да се врати во оригиналниот пакет рок од 15 работни дена по добивањето на објектот. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во вашата нарачка совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.32 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.Ако објектот Неисправни после 3 Месец, купувачи се уште може да го испрати назад. Ние со нетрпение очекуваме да се обезбедат подобри услуги за вас.Топла Продажба Мини G4 LED Светилка КОЧАН LED Сијалица, 3 W 6 W DC/AC 12 V AC напон 220 V Dimmable Светлина 360 Зрак Агол Лустерот Светла го Замени Халоген G4 Светилки $ 0.

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
6w
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
MengJay
сертификација:
CE,RoHS
Зрак Агол(°):
360°
Број на LED Чип:
24 компјутери
Повод:
Спална соба
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
G4
LED Чип Бренд:
Lumiled
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Прозрачна Флукс:
250 - 499 Lumens
Обликот:
Бар
LED Чип Модел:
2835
Напон:
12V
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Моќ Толеранција:
5%
Должина:
37mm

Најдобри понуди..