• Намалена цена
  • Неодамнешно
12 Пакет G4 Сијалица 24 SMD 2835 Супер-Светли LED Светилки DC 12V 6W LED Светло Светилка Бела/Ладно Бела Сигнал Светла, Светла
zoom_in

12 Пакет G4 Сијалица 24 SMD 2835 Супер-Светли LED Светилки DC 12V 6W LED Светло Светилка Бела/Ладно Бела Сигнал

DEN 299.00 314.88

Количина на стоки
check Тековен

9 1x Висок Квалитет на Халоген G4 База 12 V Светилка JC Тип G4 Халоген Светилки Dimmable 10 W 20 W Јасно Халоген Dimmable $0.Во принцип, елементи, ќе пристигнат да ви помеѓу 10-20 дена, неколку ќе пристигне во 20 до 40 дена дуо на Cstoms Бариери. Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад.Во принцип,Елементи, ќе биде предаден во рок од 24 часа откако ќе ја добиете вашата исплата (со исклучок на сабота и недела).79 G9 G4 LED светилка AC напон 220 V 230 V DC12 V 3 W 5 W 8 W 9 W 2835 SMD 3014 LED Сијалица Светлина 360 Зрак Агол LED место светло гаранција $0.Ако објектот Неисправни после 3 Месец, купувачи се уште може да го испрати назад.Кој плаќа поштенски зависи од причината за враќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не ги добиваат по 50 дена.
ПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика. Ние не сакаме било спор,ако имате било какви прашања во врска со нашите предмети, ве молиме контактирајте со нас на почетокот. Ова вклучува пакување, внесува, прирачници итн. ако објектот неисправни во 3 Месец, Ние ќе ви понуди замена со нашите дополнителни трошоци (вклучувајќи го и превозот надомест откако ќе ги Примите Неисправни објект. Ние со нетрпение очекуваме да се обезбедат подобри услуги за вас.13 10 компјутери/многу G4 DC12 V 3 W LED Сијалица 24leds SMD 3014 Led Пченка Светилка за Кристал Светилка LED светлото на рефлекторите Светилки и Топло, Ладно Бела $ 4.32 2016 година нови LED Сијалица SMD 5733 LED G4 G9 6 12 16 Led светилка 2 W 3 W 5 W Пченка Светлината AC220 V DC 12 V 360 степени го Замени Халоген Светилка $0.Топла Продажба Мини G4 LED Светилка КОЧАН LED Сијалица, 3 W 6 W DC/AC 12 V AC напон 220 V Dimmable Светлина 360 Зрак Агол Лустерот Светла го Замени Халоген G4 Светилки $ 0. Ви благодариме! 1. Ако добиете предмети имаат проблеми со квалитетот или оштетен, ве молиме контактирајте со нас, не директно отворените спорови.78 10 Pcs/многу 2017 G4 AC DC 12 V Led Dimmable крушка Светилка SMD 6 W го Замени халоген светилка светлина 360 Зрак Агол и луз lampada led $ 7.

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
6w
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
MengJay
сертификација:
CE,RoHS
Зрак Агол(°):
360°
Број на LED Чип:
24 компјутери
Повод:
Спална соба
Просечен Живот (часот):
50000
База Тип:
G4
LED Чип Бренд:
Lumiled
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Прозрачна Флукс:
250 - 499 Lumens
Обликот:
Бар
LED Чип Модел:
2835
Напон:
12V
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Моќ Толеранција:
5%
Должина:
37mm

Најдобри понуди..