• Намалена цена
  • Неодамнешно
6pcs/многу КОЧАН LED Светилка Чип 20W 30W 50W 220V 110V Ладно Топло Бела Текст Smart IC Возачот Одговара За DIY LED Floodlight на Вниманието
zoom_in

6pcs/многу КОЧАН LED Светилка Чип 20W 30W 50W 220V 110V Ладно Топло Бела Текст Smart IC Возачот Одговара За

DEN 516.00 794.88

Количина на стоки
check Тековен


КОЧАН LED Чип Вистинска Моќ 20 W 30 W 50 W ЛЕР Светилки Сијалица, 220 V 240 V Текст IP65 Smart IC За DIY Отворено ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Монистра

Wattage:
110V, 220V
боја:
Бела, Топло Бела
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
YNL
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Просечен Живот (часот):
30000
LED Чип Модел:
Висока моќност 1W
База Тип:
Оптоварување
Обликот:
Бар
Прозрачна Флукс:
2000 Lumens & Над
LED Чип Бренд:
Epistar
Број на LED Чип:
1 buc
Напон:
110V 220V
Зрак Агол(°):
270°
Моќ Толеранција:
3%
Повод:
Плоштад
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Должина:
60*40mm
Производот:
кочан чип
кодот:
LED чип
Тип На Објект:
led светилка сијалица
Wattage:
20W 30W 50W
Модел:
Smart IC КОЧАН LED Чип
Материјал:
Алуминиум
боја:
Ладно Топло Бела
Тип:
нема потреба возачот
lampada:
ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Монистра
Име:
Витези

Најдобри понуди..